Köklü bir sektör tecrübesini arkamıza alarak Ocak 2006 yılında Berfino Mobilya Aksesuarları markamız ile üretime başladık. Kuruluşumuzdan bugüne düzenli olarak hem yurtiçi hem yurtdışındaki sektörel gelişmeleri yakın takibe alarak müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen firmamız bu amaçla hammadeyi ürüne dönüştürene kadar geçen tüm üretim süreçlerini kendi bünyesinde gerçekleştirmeye özen göstermektedir.

Doğaya saygılı üretim anlayışımız çerçevesinde kullandığımız malzemenin kalitesinden, atıkların bertarafına kadar her safhada çevre bilinci ile hareket ediyoruz. Üretimimizin etkin, verimli ve müşteri odaklı çalışmasını sağlamak üzere edindiğimiz ISO 9001 kalite yönetim sistemimiz ve tüm firma çalışanlarının katılımı ile toplam kalite yönetimi anlayışı ile çalışıyoruz.

Her zaman en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamak ve sıfır kusur yüzdesi ile ürün üretmeyi temel amacımız olarak görüyoruz. 2013 yılında yenilenen ekibimiz ve genişleyen üretim tesisimiz ile müşteri memnuniyeti için yatırımlar yapmaya, ar-ge çalışmaları ile hergün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Sizlere sunduğumuz ürün gruplarımız;